wtorek, 2 lipca 2013

Powiązania

 R A C H E L L   A B R A M S


Riley to istna obrończyni Rachell, która na pytania „kto jest ojcem” odpowiada, że ona. Przecież dwie kobiety mogą mieć dziecko przez in vitro, które jest wynikiem połączenia gamet x obu kobiet! Deklaruje również, że będzie wychowywać to dziecko z przyjaciółką. A wszystko jest spowodowane tym, że sama prowadzi takie życie, że o ciąże nie jest trudno. Jednakże ta się tym nie przejmuje. Chce korzystać z życia jakie kocha, a nie trzeba wspominać o tym, że nie da o opinię innych. Kocha ją jak siostrą, której nigdy nie miała.
R O S E   J A C K S O N

Gnębi Rose, gdyż wyczuwa jej problem. Nie do końca rozumie jednak na czym on polega Zważając na jej wredny charakterek lubi sobie też czasem pognębić, fajnie jest sobie znaleźć kozła ofiarnego.
T R E V O R   F O L K S

Zupełnie przypadkiem otrzymali ten sam pokój w akademiku. Riley jest bałaganiarą, a Trevor pedantem, ale jakoś udaje im się dogadać. Trzeba przyznać, że Riley specjalnie na początku robiła jeszcze większy bałagan niż zwykle by go denerwować.M.  P A R K E R  I  J. H A R V E T T

W kilku słowach można to nazwać jakiś dziwnym emocjonalnym trójkątem. Matt pociąga Railey w dość prymitywny, ale bardzo mocny sposób. Za to Julian z kolei pociąga ją w delikatny i subtelny sposób. Jest rozdarta i nie wie, w którą stronę kieruje swoje uczucia.
S H A R O N   V A N   W O O L D E N B E R G

Riley jako osobista kusicielka, diabełek na ramieniu czy cokolwiek innego. Mówi Sharon „postaw się rodzicom, znajdź porządnego chłopaka, idź na całość, żyj”.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz